Filezilla ke stažení zdarma

Nejnovější verze FileZilla ke stažení ZDE

Vítejte na nově otevřené stránce neoficiální české podpory FileZilla.cz, FTP řešení zdarma. Najdete zde často aktualizovaný kvalitní FTP server a klient, který uspokojí potřeby i toho nejnáročnějšího uživatele.

FileZilla patří do kategorie open source, distribuovaný pod GNU General Public Licencí, je tedy volně šiřitelný. Jeho binární soubory jsou dostupné pro operační systémy Windows, Linux a Mac OS X. Samozřejmostí je podpora přenosů FTP, SFTP a FTPS (FTP přes SSL/TLS). 10. sprna 2007 se FileZilla Client stal 12. nejpopulárnějším softwarem serveru SourceForge.net.

Odkazy k rychlému stažení

FileZilla Server je FTP server podporovaný tím samým projektem. Podporuje taktéž FTP a FTP přes SSL/TLS, je tedy velmi vhodné používat FileZilla produkty společně už jen pro svoji 100% kompatibilitu a bezproblémovost. Touto kombinací je možné získat kompletní kvalitní FTP řešení zdarma.

Pro správnou funkčnost si pročistěte svůj počítač, vhodný je na to program CCLEANER. Stáhnout ho můžete zde(http://vycistenipocitace.cz nebo http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/systemove_nastroje/optimalizace_systemu/ccleaner)

Zdrojové kódy FileZilly jsou sdíleny na webových stránkách projektu SourceForge.net. Server SourceForge vyhlásil projekt FileZilla projektem měsíce listopadu 2003.

Novinky

  • 28.08.2011 – uvolněn FileZilla klient verze 3.5.1
  • 07.06.2011 – uvolněna nová verze FileZilla serveru 0.9.39
  • 22.05.2011 – uvolněn stabilní FileZilla klient verze 3.5.0.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán FTP klient a označen , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.

Mezí základní výbavu počítače dnes už patří i software a jedním z nejpoužívanějších jsou webové prohlížeče. K webovému prohlížeči je také dobré si stáhnout flash player pro přehrávání videa a pro hraní her.